PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

[php] MerlinX - ktoś implementował? pomoże?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | server side i bazy danych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cashan

Od: 2010.01.06

PostWysłany: 2011.04.04 20:29    Temat postu: [php] MerlinX - ktoś implementował? pomoże?

Witam.
W sumie nie do końca php.. ale jakoś trzeba było wsadzić.

Próbuje zaimplementować w serwisie mechanizmy wyszukiwarki MerlinX (dostęp do bazy danych firm turystycznych).

Można tam tworzyć zapytania o konkretne opcje, niestety parametry podaje się to jako ciąg zmiennych w wywołaniu adresu (dotyczy opcji plain-data).

Czy ktoś z kolegów pracował z tematem, bo ja mam stworzyć konkretne zapytane, a jak patrze w specyfikacje to ona stawia więcej pytań niż daje odpowiedzi...

Po prostu ni w ząb nie widzę w tym logiki...

Jak by ktoś miał doświadczenie w temacie to proszę o kontakt na priv (cashan@wp.pl)

Pozdrawiam.
^
Odpowiedz z cytatem
gjaworek

Od: 2008.02.26

PostWysłany: 2011.04.15 23:42    Temat postu:

MerlinX to porażka.
Jeśli dalej z tym walczysz, napisz na prw mam dokładny opis parametrów od nich, sporo pomaga :)
Najłatwiej to wyklikaj sobie z wyszukiwarki to co Cię interesuje i skopiuj link wycinając id sesji i zmieniając daty na te ich kody + ile dni od aktualnej daty.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | server side i bazy danych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: