PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Problem w IE/ Netscape bez problemu...pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rave

Od: 2004.03.17

PostWysłany: 2004.03.17 13:44    Temat postu: Problem w IE/ Netscape bez problemu...pomocy

Witam jestem tu nowym uzytkownikiem, nie zajmuje sie dezajnem duzo raczej amatorsko jestem samoukiem i robie na wlasne potrzeby. Ostatnio mierze sie z problemem w Windowsie przy ktorym rece mi opadaja..

http://www.fotoexpresja.com/HTML/ksiega.htm

problem polegana na tym ze ja chcialbym aby ta ksiega to byl sam tekst i zeby bylo widac to grafike pod lajerem..NEtscape sobie radzi spoko i dokument nie ma tla a IE jak na zlosc bierze tlo z ustawien windowsa chyba/.. w ustawieniach mam odznaczone "uzywaj kolorow windows" a on wciaz swoje... ktos cos mi poradzi??
^
Odpowiedz z cytatem
gR

Od: 2003.07.28

PostWysłany: 2004.03.17 15:02    Temat postu:

Witamy na forum :-)

ale osochozi?
ja mam tak - http://www.i-gdesign.com/rave.jpg pod tabelka z ksiega nie ma zadnego tla.

po za tym Twoje ustawienia w windowsie nie maja nic wspolnego z tym co jest na stronie i co widza uzytkownicy...

keep walkin' | cziku cziku
^
Odpowiedz z cytatem
Rave

PostWysłany: 2004.03.17 15:08    Temat postu:

ups przepraszam, najwyrazniej trafiles na moment kiedy grzebalem z tlami w panelu ksiegi... problem wyglada nastepujaco... zobacz ten link w Netscape.. i zobaczysz ze ksiega nie ma tla zdefiniowanego i widac grafike strony pod tekstem.. i tak ma byc

natomiast ten sam link ale w IE nie dziala jak trzeba, znacyz IE nadaje pomimo tego ze nie ma zdefiniowanego tla nadaje mu tlo defoltowe z windowsa... to jest biale.. co z tym zrobic?
^
Odpowiedz z cytatem
Rave

PostWysłany: 2004.03.17 21:16    Temat postu:

ok thx juz se sam poradzilem
^
Odpowiedz z cytatem
Dziulas

Od: 2004.05.03

PostWysłany: 2004.05.04 13:27    Temat postu:

Niby sobie poradziłeś. Ale na Twoim miejscu z grafiki tła wyciąłbym tylko fragment wielkości ramki. Potem ustawiłbym go jako tło ramki i zablokował jego przesuwanie.

Efekt będzie 100 x lepszy.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: