PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

NapiProjekt - Konkurs na oficjalną skórkę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | konkursy i współpraca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariok

Od: 2011.03.01

PostWysłany: 2011.03.01 20:24    Temat postu: NapiProjekt - Konkurs na oficjalną skórkę

Witam,

Piszę w imieniu zespołu NapiProjekt, w związku z premierą nowej wersji programu.
Z okazji konkursu szukamy chętnych osób do zrobienia nowej (oficjalnej) skórki.

Jako iż NapiProjekt jest darmowy i ma charakter nie komercyjny, dla zwycięzcy konkursu nie ma przewidzianej nagrody, możemy natomiast zagwarantować satysfakcję ponieważ dzieło zwycięzcy będzie wyświetlane/podziwiane :) codziennie ok. 250-500 tysięcy razy na komputerach użytkowników serwisu z całego świata.

Nową wersję można pobrać z poniższego linku, zawiera ona przykładową skórkę zrobioną przez Eskeja.

http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=30804#30804

Tworzenie skórki polega na podmianie plików graficznych znajdujących się w katalogu c:\program files\NapiProjekt\skins\Katalog_skórki
oraz na edycji pliku skin_settings.ini

Wszelkie pytania odnośnie skórek proszę zadawać w tym temacie lub bezpośrednio na forum NapiProjekt.

pozdrawiam

Mariusz K.

PS
Jeśli w jakikolwiek sposób postem tym naruszyłem regulamin forum proszę moderatora o przeniesienie posta do odpowiedniego działu.

Przeniosłem z Oferowana do Konkursy
// Dalej
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.03.01 21:08    Temat postu: Re: NapiProjekt - Konkurs na oficjalną skórkę

mariok napisał(a):
ponieważ dzieło zwycięzcy będzie wyświetlane/podziwiane :) codziennie ok. 250-500 tysięcy razy na komputerach użytkowników serwisu z całego świata.

Czołem.

Czy przewidujecie opcję że gdzieś w projekcie będzie link do strony autora, tak jak np było w skinach Winampa?

Powodzenia.
^
Odpowiedz z cytatem
mariok

PostWysłany: 2011.03.01 22:28    Temat postu:

Witam.
Tak, jest miejsce na taki link:

^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.03.02 1:10    Temat postu:

Witam!

Powinno to być w dziale "Konkursy", jak sądzę.

Już się rozochociłem, kliknąłem w link i trafiłem właściwie nigdzie. Myślałem że będzie przynajmniej jakaś podstrona forum o tym konkursie a nie znalazłem tam nic na ten temat (nie szukałem zbyt głęboko, przyznaję). Gdzie niby mam przesłać skórkę, zgłosić ją? Jeśli jest to konkurs to na jakich zasadach: dostaniecie np. 40 projektów i wybierzecie ileś-tam, czy wrzucacie wszystkie na stronie/forum do pobrania dla wszystkich?

Na stronie napiprojekt nie widziałem również informacji na ten temat - czy to jest oddolna aktywność pasjonatów?

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
mariok

PostWysłany: 2011.03.02 11:48    Temat postu:

Witam,

wszystko jest opisane w (nowym) temacie:

http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=30842#30842

pozdrawiam
^
Odpowiedz z cytatem
christobal
weteran

Od: 2006.05.11

PostWysłany: 2011.03.02 12:22    Temat postu:

mariok napisał(a):

wszystko jest opisane w (nowym) temacie:
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=30842#30842</td>

Może warto byłoby pomyśleć,skoro spamujesz konkursem poza swoim forum, by umożliwić przesyłanie projektów BEZ konieczności rejestracji na Twoim forum.
Pachnie to bowiem brzydko zwykłym spamem.
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.03.02 13:53    Temat postu:

christobal napisał(a):
Pachnie to bowiem brzydko zwykłym spamem.

Hmm...

http://www.google.com/search?q=Pisz%C4%99+w+imi...p=97ccd18f1d0d3a3

No nie wiem, niech Lud zadecyduje.
^
Odpowiedz z cytatem
mariok

PostWysłany: 2011.03.02 15:03    Temat postu:

Projekty można przesyłać (bez koniecznośći rejestracji) drogą mailową (formualrz w dziale kontakt na stronie), lub opublikować tutaj na forum. Natomiast prace bedą oceniać użytkownicy programu tak więc, publikowane będą na oficjalnym forum programu.

Nie ukrywam, że info o konkursie zostało wysłane również na kilka innych serwisów celem popularyzacji konkursu

Czy to spam, sami zdecydujcie, serwis nie ma charakteru komerycjnego, jest tworzony przez użytkowników dla użytkowników, z pewnościa nie raz niektórym użytkownikom tego forum pomógł w odnalezieniu napisów. Teraz sam potrzebuje pomocy w postaci nowej skórki.

Jeśli temat ten uważacie za SPAM to prosze o usunięcie tematu

pozdrawiam
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.03.02 17:41    Temat postu:

Dla mnie to spam nie jest. Jest na pewno w niewłaściwej kategorii, ale to zwykły błąd, jak podejrzewam.

Złym pomysłem według mnie jest robienie czegoś niechlujnie, czyli pisanie na dziesiątkach forów o konkursie i dopiero potem zakładanie wątku na forum i w ogóle myślenie o tym co właściwie ma się dziać i jak działać. Rozumiem że nikt tego nie robi za pieniądze, używa czasu własnego, itd., ale dokładnie tak samo jest z tymi, którzy będą chcieli wziąć udział - poświęcają czas i umiejętności i trudno jest od nich wymagać żeby jeszcze szukali informacji, dopytywali się o wszystko bo nic nie zostało wytłumaczone poprawnie.

Do tego "projekt mają wybrać internauci" - dla mnie to jest najgorszy z możliwych rodzajów konkursów, bo poleca potem na tym, że młodzi sprawni piszą sobie boty albo naganiają znajomych. Wygrany jest typowany niemerytorycznie i bez związku z jakością projektu. Rozumiem że to jest najtańsze rozwiązanie a do tego robi traffic na stronie, ale ja mówię "dziękuję, odpadam".

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | konkursy i współpraca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: