PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

nowy animowany klip Noviki
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KINIO

Od: 2006.09.11

PostWysłany: 2011.02.27 18:13    Temat postu:

joozek wyluuuuuuzzuj,

tak, każdy ma prawo do swojej opinii i ludzie właśnie ją wyrażają, nie ma co się spinać. Anima i tak już jest skończona, nikt chyba przy niej już grzebać nie będzie.

Jak dla mnie poziom średni, piosenka - uciągnie, nie jestem masterem jeśli chodzi o flasha czy AE i pewnie lepiej też by tego nie zrobił, ale chcąc porównać cokolwiek co zrobił/li autorzy tego klipu z tym co robi @themon

...to powinni brać od niego lekcje/dobrze wysłuchać jego opinii.

bez wazeliny bo przecież to wszystko widać gołym okiem

P.S. zwrot 'ludzie' chyba jest zbyt pochlebny :]

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
KINIO

PostWysłany: 2011.02.27 18:16    Temat postu:

bartart wyluuuuuuzzuj , tak miało być poprawne

ale to chyba wszystko jedno.

www.grupaclue.pl - systemy audiowizualne, systemy konferencyjne, inteligentne domy, kraków
^
Odpowiedz z cytatem
KINIO

PostWysłany: 2011.02.27 18:21    Temat postu: Re: dyskutowanie o gustach jest żałosne!

joozek napisał(a):

Skąd macie czas na krytykowanie czegoś co wam się tak bardzo nie podoba???

Sic!

...na szczęście jest niedziela i mam troszku kaca :|

^
Odpowiedz z cytatem
joozek

Od: 2011.02.27

PostWysłany: 2011.02.27 19:28    Temat postu: to jest opinia?

[quote="themon"]Poprzedni był fajny, z klimatem i jakością a to nie powinno było się w ogóle zdarzyć - koszmarnie narysowane i zanimowane na poziomie żenującym. Szkoda i wyrazy szczerego "dajciespokój" dla twórców.[/quote]

to jest opinia? sorrki ale dla mnie to chamówka! taka była przemyślana i zamierzona konwencja tego klipu - może się komuś nie podobać i może mieć do niego uwagi ale ten tekst to nie jest opinia tylko wyżyganie w twarz nadęcia... Bartart wyluzował i chyba dobrze zrobił bo na takie rozmowy jak ta nie warto tracić czasu.

Pozdrawiam!
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2011.02.27 19:58    Temat postu: Re: dyskutowanie o gustach jest żałosne!

joozek napisał(a):
Nie jestem autorem klipu - pracuję w tej samej pracowni stąd to samo IP
W niedzielę wieczór?

Weź już przestań, oszczędź proszę nam i sobie.
Abstrahując od samej animacji, która warsztatowo może i nawet jakoś by się broniła gdyby nie ta postać,
my na prawdę, przerabialiśmy tutaj zachowań w Twoim stylu tonę.

Wrzucił + nie dostał oklasków = wkurw & foch.
Idź na Digarta czy GimbusDesign.pl, tam dostaniesz oklaski.

I naprawdę, ludzie tutaj potrafią docenić dobry projekt,
i potrafią docenić gdy ktoś nie spina pośladów gdy projekt ssie.

Widzisz mój podpis?
Wstawiłem sobie bo już mi się pisać tego samego w koło nie chciało.
^
Odpowiedz z cytatem
p.nejman

Od: 2010.10.07

PostWysłany: 2011.02.28 10:22    Temat postu:

Animacja wrzucona do prezentacji, ogół nie docenił, a nawet pojechał - z czym się zgodzę, bo i mi nie podchodzi

Opinia zabolała i 'skrzywdziła' - ciężko jest znieść krytykę, ale taka to już branża. Sam mam problemy z pokorą i docenianiem krytyki, zwłaszcza jeżeli nie jest bardzo bardzo konstruktywna.

a postać joozek'a - mocno zajeżdża podpuchą

portfolio: http://nejman.biz
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2011.02.28 14:51    Temat postu: Re: dyskutowanie o gustach jest żałosne!

joozek napisał(a):
Skąd macie czas na krytykowanie czegoś co wam się tak bardzo nie podoba???

Tak zużywam mój bezcenny czas, ponieważ ktoś poprosił o opinię.

Moje komentarze staram się dostosować do poziomu tego co komentuję. Nie zawsze widzę sens w komentowaniu bardziej dogłębnym i "konstruktywnym". Cóż miało by być w tym wypadku konstruktywne: "narysuj wszystko od nowa, ale już Ci piszę jak: tak, tak a oczka narysuj tak"?.

To że jest to Flash +AE to widać na pierwszy rzut oka, więc niespodzianką to nie jest żadną choć cieszy mnie zawsze że ktoś próbuje kombinować, łączyć - eklektyzm bywa fajny. Usprawiedliwianie konwencją faktu, że elementy składowe animacji są słabo narysowane jest moim zdaniem nadużyciem. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że można zrobić animację w stylistyce "nie bardzo potrafię", ale nie da się w ten sposób ukryć faktu że się nie bardzo umie lub chce, bo to wyłazi zawsze. Zgadzam się z Dalejem - moją uwagę przyciąga przede wszystkim postać główna narysowana najgorzej ze wszystkich elementów (cytując joozefa: SIC!) i w ten sposób łatwo przeoczyć że w tle miejscami dzieją się dość ładne rzeczy.

Czy to jest konstruktywne?

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: