PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

zmiana pliku z .swf na [?]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blackszakal

Od: 2010.12.19

PostWysłany: 2010.12.19 1:54    Temat postu: zmiana pliku z .swf na [?]

Witam
Zrobiłem animacje w programie Macromedia Flash Professional 8.
Gdy zapisałem animacje otrzymałem 2 pliki. Jeden w formacie fla(ten można otworzyć tylko w programie wymienionym wyżej) ,a drugi w formacie .swf który udało mi się otworzyć w Flash Playerze.

Chciałbym animacje wrzucić na YouTube a żaden format jest nieodpowiedni dla YT. Próbowałem zmienić animacje na gif w programie "magic swf2gif converter", ale po zmianie z 350 klatek, gif miał polowe z tego czyli 175(animacja nie była już tak płynna jak pierwotnie) Próbowałem tez wieloma innymi programami ale żaden nie miał takowej funkcji.
I teraz rodzi się pytanie jak zmienić format animacji czyli z .swf na taki żeby YouTube go wczytał.

PS. Duzo czasu spędziłem na szukaniu i czytaniu for ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:/
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.12.19 9:18    Temat postu:

wyeksportuj z Flasza jako .avi lub .mpg
^
Odpowiedz z cytatem
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2010.12.19 11:17    Temat postu:

ew. możesz ją nagrać jakimś softem do zrzutu video ekranu.

^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: