PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Beerminator

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zapolski

Od: 2004.06.21

PostWysłany: 2010.06.14 9:57    Temat postu: Beerminator

Krótka forma inspirowana terminatorem 2

reell
M jak 'motion' - wiele imion ma...
^
Odpowiedz z cytatem
proszek

Od: 2006.03.21

PostWysłany: 2010.06.14 10:58    Temat postu:

Wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że ani kapsle ani butelka nie wyglądają porządnie. Pewnie to kwestia materiałów albo oświetlenia, nie wiem bo nie znam się aż tak dobrze na 3d. A może kwestia tego, że np. w butelce nic się nie odbija? Nie wiem.

Podobny problem widzę w innych Twoich animacjach - wszystko na pierwszy rzut oka bije tym, że jest zrobione na kompie. I mam wrażenie jakby było robione dobrych kilka lat temu.

selected works
Netgeeks.pl
^
Odpowiedz z cytatem
proszek

PostWysłany: 2010.06.14 10:59    Temat postu:

Wszystko było by fajnie gdyby nie fakt że ani kapsle ani butelka nie wyglądają porządnie. Pewnie to kwestia materiałów albo oświetlenia, nie wiem bo nie znam się aż tak dobrze na 3d. A może kwestia tego, że np. w butelce nic się nie odbija? Nie wiem.

Podobny problem widzę w innych Twoich animacjach - wszystko na pierwszy rzut oka bije tym, że jest zrobione na kompie. I mam wrażenie jakby było robione dobrych kilka lat temu.

selected works
Netgeeks.pl
^
Odpowiedz z cytatem
nappy

Od: 2006.08.27

PostWysłany: 2010.06.14 12:35    Temat postu:

modele masz w miare OK, troszke wiecej pracy wymagaja tekstury, mapy etc. No i studio lezy (imho) kompletnie. Przez to wydaje sie to 'plaskie' i jakies takie bardzo mocno komputerowe ;p

i butelka chyba za bardzo wysmoothowana (mowie na przykladzie jednej stojacej obok mnie! ;D)
^
Odpowiedz z cytatem
rafparis

Od: 2005.07.15

PostWysłany: 2010.06.14 12:58    Temat postu:

dokłądnie, wygląda to za bardzo "computer made". Textura szkła fatalna, wygląda jak metal, kapsle bez żadnych odbić, przynajmniej jakiś wyraźniejszy environment mapping by się przydał.

Raphael Pudlowski, freelancer Kraków, reklama, webdesign, print, flash
^
Odpowiedz z cytatem
proszek

PostWysłany: 2010.06.14 14:26    Temat postu:

Fajnie było by wprowadzić na butelkę kropelki wody, takie jakby była wyciągnięta z lodówki przed chwilą i szron topniał ;]

selected works
Netgeeks.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Burger

Od: 2007.11.16

PostWysłany: 2010.06.16 18:18    Temat postu:

Oświetlenie bardzo słabe, jedno światło z góry? Materiały też kuleją, ogółem mówiąc, nic ciekawego.

folio
^
Odpowiedz z cytatem
Anonim 44

Od: 2010.08.30

PostWysłany: 2010.11.04 1:07    Temat postu:

O renderingu już tu sporo było powiedziane więc nie komentuje. W kwestii samej animacji butelka mogłaby sie wcześniej pokazywać. Poza tym całkiem fajna animacja.

dawid_l

Od: 2005.05.21

PostWysłany: 2010.11.04 10:41    Temat postu:

Mi za to sama 'fizyka' samych obiektów podoba sie, cos jest od siebie zalezne, jest interakcja miedzy obiektami. Ale to takie lajtowe spostrzeżenie, bo z animacją i 3d mam niewiele wspolnego.
^
Odpowiedz z cytatem
samy

Od: 2010.12.08

PostWysłany: 2010.12.08 15:08    Temat postu:

Filmik niezły. Widzę kilka niedociągnięć, gdy obiekty nachodzą na siebie, ale ogólnie całkiem niezłe. Może trochę za długie.

http://zdrowapotrawa.pl - mam ubaw
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: