PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

nowy Iphone i OS4
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | iForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafparis

Od: 2005.07.15

PostWysłany: 2010.11.25 16:03    Temat postu:

a tak a propos, kiedy zainstalowaliście update 4.2.1, nie macie problemu że bateria wam się rozładowuje podczas standby? Mój Ipad w nocy stracił ponad 20% bateri, a przedtem nic nie ubywało... jest to podobno jakiś problem z połączeniem z wifi podczas standby i WMA2

Raphael Pudlowski, freelancer Kraków, reklama, webdesign, print, flash
^
Odpowiedz z cytatem
smonn

Od: 2007.06.03

PostWysłany: 2010.11.25 16:26    Temat postu:

Ja używałem również deweloperskich wersji iOS4 dla iPada, łącznie z pierwszymi betami i faktycznie szybsze zużywanie baterii było zauważalne. Przyzwyczaiłem się do wyłączania aplikacji, które teraz działają w tle. Jeśli chodzi o połączenia z wifi, to nie u mnie nie są one problemem, być może masz włączone jakieś powiadomienia i ipad sam sie budzi aby sprawdzać czy jest coś nowego dla ciebie.
^
Odpowiedz z cytatem
concepts

Od: 2007.08.14

PostWysłany: 2010.11.25 22:18    Temat postu:

huh napisał(a):
staary ściągaj wszystko, więcej dowiesz się tutaj applefobia.blox.pl

widzę że hejterzy Apple są na znacznie wyższym poziomie zaangażowania niż fanboye, kto by pomyślał

marcinzydek.com
^
Odpowiedz z cytatem
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2010.11.26 0:42    Temat postu:

nie jestem haterem, mam komputer Apple, ale komputer, nie te kawałki łątwo tłukących się szybek z wciśniętą między nie elektroniką od telefonów LG, Samsunga i jeszcze paru innych co wyrzucają na śmietnikach w których grzebie Steve Jobs. Fanboye mają tego sporo, applemania, myapple, appleblog, ale uwaga, łatwo o zawroty głowy wywołane zapachem zgniłych jabłek i równie szybko gnijących mózgów fanboyów Apple.

^
Odpowiedz z cytatem
smonn

Od: 2007.06.03

PostWysłany: 2010.11.26 8:29    Temat postu:

Huh, masz troche racji, u nas ci panstwo co robia te "fanbojowe" serwisy na pewno tak szybko nie przestana.. To jest za dobry interes. Byli pierwsi, sa "slawni" i korzystaja z tego. Po 2 stronie sa hejterzy, ktorzy widza, jak co niektorzy obrosli w piorka. Zabawki od apple sa spoko, ale tylko wtedy jesli na prawde sa komus potrzebne.
^
Odpowiedz z cytatem
EDi
moderator*

Od: 2004.10.26

PostWysłany: 2010.11.26 10:51    Temat postu:

smonn napisał(a):
Zabawki od apple sa spoko, ale tylko wtedy jesli na prawde sa komus potrzebne.

Mnie tam ajfą tak naprawdę nie jest potrzebny, ale jest to najlepszy telefon jaki kiedykolwiek przewinął mi się przez ręce (a że braciak jest użytkownikiem i developerem Androida, również największą konkurencję miałem okazję pomacać), więc nie mam zamiaru z niego rezygnować tylko dlatego, że paru hejterów będzie bulgotało. ;)

EDi .:. nabi.pl
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | iForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: