PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Pomoc w skrypcie na niestandardowy kursor
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abumi

Od: 2010.11.01

PostWysłany: 2010.11.02 18:27    Temat postu:

Czytając interesującą dyskusję na temat kursorów, postanowiłem zrobić stronę, wybrać te najciekawsze stworzone prawdopodobnie przez firmę www.yaldex.com Nie dotyczą bezpośrednio kursorów ale tego czegoś co za nim lata ^^
http://zegar-js.strefa.pl/Mouse%20Cursors/main.htm
Trzeba otworzyć to w IE zeby dzialalo poprawnie ;p mysle ze kazdemu moze sie przydac!
Mam 13 lat, nie jestem mistrzem ale zaczynam zabawę z Javą, html'em, C#
Jest fajnie : )
^
Odpowiedz z cytatem
Tymczasowya

Od: 2010.10.29

PostWysłany: 2010.11.02 20:03    Temat postu:

Kod:
Kursor myszy to trochę jak światła na przejściu. Fioletowe i niebieskie też byłyby ładne, a jednak, nie wiedzieć czemu, cały świat stosuje zielone i czerwone.

To ja Ci powiem czemu. Podobnie jak jest w kościele gdzie znajduje się ich "ciało Chrystusa". Czerwony, mocny kolor symbolizuje "uważaj" , "stój". Natomiast kolor zielony jest kolorem "łagodniejszym". A pomiędzy tymi dwoma jest akurat kontrast. Już wiesz, czemu nie ma fioletowego i niebieskiego? Abstrahując już od tego, że byłyby zbyt do siebie podobne gdy światło by na nie padało (co i znaczenia i tak nie ma bo każdy wie na jakiej wysokości znajduje się jakie światło).

Wasze mędrkowanie jest żałosne i bezpodstawne na przykładzie tego co chcę zrobić.

Wam w ogóle nie wstyd jest zabierać taki durny głos w tej dyskusji?
Czy moja strona wygląda jak ta: http://web_4_all.republika.pl/witamy.htm ?

Od moderatora: Przeczytaj regulamin i zacznij się do niego stosować.
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.11.02 22:02    Temat postu:

Żałosne jest twoje upieranie się przy debilnym rozwiązaniu w sytuacji w której ludzie siedzący w branży 5, a nierzadko 10 lat, uprzejmie ci radzą że jest debilnie.

Nie pasuje? - Wyjdź.
Nikt Cię tu nie zapraszał i nikt ci nie każe tu siedzieć, regularnie przerabiamy tu zbuntowane emo-pokemony.

Idź lepiej na www.dziecineodesign.com.pl albo innego digarta, tam będą piali z zachwytu nad twoim genialnym pomysłem wstawienia debilizmu do sajtu.
^
Odpowiedz z cytatem
Tymczasowya

Od: 2010.10.29

PostWysłany: 2010.11.03 5:18    Temat postu:

Nie, bo wypowiedzi w stylu "co jeszcze? Temperatura na stronie, zegar i odtwarzacz muzyki" są bzdurne. Nie mówię o termometrze, zegarze czy odtwarzaczu.
^
Odpowiedz z cytatem
grip

Od: 2004.06.06

PostWysłany: 2010.11.03 13:15    Temat postu:

Czy Wy wszyscy naprawdę sądzicie, że ta dyskusja ma sens i ktoś kogoś do czegoś przekona? Bo na mój gust, to zachowujecie się jak przykładowa banda łysych kiboli, którym okładanie się pięściami i rzucanie mięsem sprawia przyjemność. Żenujące. Dalej, skoroś jest modem, to miej jaja i zamknij ten wątek, skoro już od drugiej strony tematu to do niczego nie prowadzi.

m.
^
Odpowiedz z cytatem
dalej
Spambotassassin

Od: 2003.05.23

PostWysłany: 2010.11.03 13:27    Temat postu:

grip napisał(a):
którym okładanie się pięściami i rzucanie mięsem sprawia przyjemność.
To raczej jest "wszyscy na jednego, dziadki jadą gimbusa biednego" :-)

grip napisał(a):
to miej jaja i zamknij ten wątek, skoro już od drugiej strony tematu to do niczego nie prowadzi.
To nie jest kwestia jaj, bo ja miałem odwagę banować kumpli w realu i brać na klatę konsekwencje,
to raczej to że tego typu wątki są standardem na W//:

• Wchodzi przedstawiciel młodego pokolenia przyzwyczajony do dostawania wszystkiego na tacy
• Dostaje sraczki gdy prowokuje się go do używania mózgu (czego dzisiaj już nie uczą bo jest niehumanitarne)
• Wyzywa i obraża kiedy nie dostaje na tacy tego co chciał, czyli rozwiązanego za niego problemu.

Do tego stopnia oklepane że już dawno temu zmieniłem se podpis, bo mi się nie chciało 100 razy pisać tego samego. :)

Ja jestem tutaj głównie od sprzątania spambotów, i nie chcę sprzątać w wątkach niejednoznacznych :)
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: