PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

[HTML/CSS] Strona nie wyświetla się w całosci.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Benkart

Od: 2010.10.31

PostWysłany: 2010.10.31 17:14    Temat postu: [HTML/CSS] Strona nie wyświetla się w całosci.

Cześć,
Wiem, że dopiero się zarejestrowałem i jestem lamka, ale mam nadzieje, że uzyskam pomoc.

Tak więc stworzyłem bardzo prostą strone internetową, obrazkowe tło, i formularz, do tego mały podpis.
Lecz stronie nie działa poprawnie w Google Chrome, ani Safari ucina ją.

To mój css:
Kod:
<style type="text/css">

body {  background: url("tlo.jpg") no-repeat;}
#content { position:relative; top: 400px; left: 220px; height:450px; width:880px; background:#fff; padding: 0 50px; overflow: hidden; }
#footer { position:relative; top: 400px; left: 220px; height:200px; width:1000px; background:#fff; padding: 0 0px; overflow: hidden; }
body {font-family:Verdana; color:#4F5357; font-size:62.5%;}

</style>

W content znajduje się formularz, a w footerze dwa obrazki z linkami. Wszystko jest tak nisko ponieważ tło to na początku baner, ale nieklikowy.

Więc prosze o rade, co jest nie tak, że Safari i Chrome ucina strone w pewnym miejscu formularza.

Również mam pytanie, bo druga strona to redirect i mam coś w stylu dziękuje za wypełnienie forumlarza, zostaniesz przeniesony na http://blabla.pl ... i przenosi po 5 sekundach
Chciałbym, żeby te trzy kropki na końcu pojawiały się po jedne po czym znikały i znowu po jednej.
Jak takie coś zrobić

Pozdrawiam,
^
Odpowiedz z cytatem
Burger

Od: 2007.11.16

PostWysłany: 2010.10.31 18:07    Temat postu:

Usuń height z CSS

folio
^
Odpowiedz z cytatem
Benkart

Od: 2010.10.31

PostWysłany: 2010.11.01 1:06    Temat postu:

Burger napisał(a):
Usuń height z CSS

Niestety nie to nie pomagało, wciaż nie ładowało do końca. Myśle, że to przez za wysoką odległość z góry lub nie wiem co jeszcze.

Poradziłem sobie w ten sposób, że poprostu wyciełem baner z tła i wstawiłem osobno normalnie, później poleciał content (formularz) normalnie i stopka i wszystko jest tak jak powinno we wszystkich przeglądarkach.

A co do kropek z loading... to poprostu zrobiłem gifa trzech kropek

Pozdrawiam
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | html i javascript Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: