PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

wycena pracy grafika

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | publikacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mach

Od: 2008.04.25

PostWysłany: 2010.10.04 10:49    Temat postu: wycena pracy grafika

Chcialem zapytac jaka jest srednia, lub jaki jest zakres zarobkow grafika skladajacego czasopisma/katalogi. Jak sie rozliczac za zlozenie pisma dostajac jedynie teksty i zdjecia.
Stawki godzinowe i przeliczniki czasowe jedynie jako ciekawosc mnie interesuja, zalezy mi
na konkretnej wycenie takiej pracy np. od strony czy cos tego typu.
Prosze o podpowiedz, ewentualnie linki jakies.
Z gory dzieki.
^
Odpowiedz z cytatem
Konarski

Od: 2008.01.12

PostWysłany: 2010.10.04 12:33    Temat postu:

Kiedyś się wyceniało na arkusze wydawnicze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Arkusz_wydawniczy
Ostatnia cena z jaką się spotkałem to chyba 70 netto za skład arkusza, ale zaznaczam, że to było ładnych parę lat temu, a publikacja to był suchy tekst w dwóch kolumnach (jakieś prospekty emisyjne chyba), więc cena może mieć niewiele wspólnego z dzisiejszymi realiami/trudnością twojej roboty/poziomem zadowolenia etc.
^
Odpowiedz z cytatem
huh
weteran

Od: 2006.07.04

PostWysłany: 2010.10.04 12:48    Temat postu:

było coś o tym na 2plus3d.pl

^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | publikacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: