PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

Niezalezna animacja Killing Myself

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cechowski

Od: 2010.08.14

PostWysłany: 2010.08.14 12:58    Temat postu: Niezalezna animacja Killing Myself

http://killingmyselfmovie.com/front.jpg

Witam

Zapraszm do obejrzenia animacji pt "Killing Myself", ktora mialem przyjemnosc tworzyc (scenariusz, rezyseria, animacja), dla debiutanckiej grupy muzycznej MistChill. Projekt z zalozenia byl scisle offowy (bez zadnego zaplecza finansowego, wykonywany w wolnym czasie prywatnym). Staralem sie stworzyc scenariusz czterominutowego filmu, ktory bede mogl wykonac samemu w niezbyt duzym wymiarze czasu, a zarazem bedzie spelnial pewne walory estetyczne. Glownym trzonem pracy bylo zaadoptowanie scenariusza pod muzyke ktora byla juz wczesniej przygotowana wraz z sfx. Czy to sie udalo? To juz zostawiam Wam do oceny. Ogolnie, jestem zadowolony, ze po raz kolejny moglem tworzyc autorska produkcje, wraz z mlodymi, bardzo zdolnymi muzykami. Milego seansu.

www.killingmyselfmovie.com

Ponizej bezposrednie linki gdyby ktos bezposrednio chcial zgrac film na dysk.

wersja 853x480 - www.killingmyselfmovie.com/killingmyself_480p.zip
wersja 1280x720 - www.killingmyselfmovie.com/killingmyself_720p.zip

A tutaj link do youtubka http://www.youtube.com/watch?v=tFjkIKQa3ow

Pozdrawiam
Tomasz Cechowski
www.cechowski.com
^
Odpowiedz z cytatem
zapolski

Od: 2004.06.21

PostWysłany: 2010.08.14 21:25    Temat postu:

Doceniam skill i czas włożony w pracę, ale film jest zwyczajnie nudny. Przez pierwszą minutę oglądam, jak to laser z kulki wyrysowuje znaczki na obracających się panelach, potem są jakieś abstrakty, potem znowu laser z panelami - i tak przez prawie 4 minuty
Ja dla mnie to to o 3 i pół minuty za długie.

reell
M jak 'motion' - wiele imion ma...
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2010.08.14 21:33    Temat postu:

Dla mnie każdy kto zajmuje się animacją jest cenny, bo jest szansa, że kiedyś zrobi coś fajnego. Cieszę się więc, że ktoś siedzi i robi. Szkoda, że tym razem obejrzałem coś, co mi się bardzo nie podoba, ale w animacji, tak jak w obieraniu ziemniaków lub praniu gaci - trzeba się wyrobić żeby dobrze robić. Czasem warto jest poprosić o opinię kogoś z zewnątrz. W tej animacji niemal wszystko jest na poziomie szkolnym poprawnym wykonanym-zapomnianym. Jak pisze ZAPOLSKI - film ten mógłby trwać około 20 sekund tylko na tym zyskując.

Ogólnie to: bardzo dobrze, Cechowski, siadaj, dostateczny. Do roboty, bo cały świat czeka!

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
cechowski

PostWysłany: 2010.08.14 22:00    Temat postu:

Film mowi o rutynie, niecheci, znudze dnia codziennego, ktora bardzo czesto przyslania nasze prawdziwe pasje, marzenia. Zamiast je realizowac, wykonujemy nieustannie narzucone nam niskolotne prace. To czy nasze marzenia zostana wylacznie myslami, zalezy tylko od nas i naszej determinacji w dazeniu do celu. Samo myslenie o realizacji bez faktycznych posuniec moze spowodowac to, ze juz na zawsze pozostaniemy w lodowej skorupie rutyny. Nie jest to obraz typowo rozrywkowy a sklaniajacy do glebszej analizy. Na swoim koncie mam takze filmik pt "Teza", jezeli ktos szuka prostego przekazu zapraszam do obejrzenia na www.thesismovie.com lub http://www.youtube.com/watch?v=sdS1QjnujE0
^
Odpowiedz z cytatem
Robotata

Od: 2003.04.22

PostWysłany: 2010.08.14 23:14    Temat postu:

Dwie rzeczy:

1) link pierwszy: "Strona zgłoszona jako dokonująca ataków!", więc go lepiej sprawdź zanim dasz mamie.

2) Film który linkujesz znam. Zabawny, fajnie zrobiony, nie podobają mi się postaci (od strony plastycznej i animacyjnej). Bardzo ładnie piszesz o tej animacji, ale animacja nie powinna (moim zdaniem) polegać na tym, że ją pokazujesz, ludzie kręcą głowami, że "łeeee" a Ty im jak prestidigitator wyciągasz zza pazuchy elaborat o czym to ów obraz nie był. To nie tak działa. Albo oglądasz film i się podoba ze względu na "coś" lub nie. Jeśli przekazuje odbiorcy jakąś treść którą chciałeś żeby przekazał, to znaczy że ta część roboty została wykonana poprawnie. Jeśli nie przekazuje, to skopałeś. Proste.

http://www.robotata.net
^
Odpowiedz z cytatem
cechowski

PostWysłany: 2010.08.14 23:47    Temat postu:

Nie przekonuje nikogo do tego by film komus sie podobal tylko opisuje to czego widz nie zauwazyl. To kwestia wrazliwosci, na innych forach sporo osob pisalo, ze przekaz jest bardzo czytelny. Jezeli film sie nie podoba to w porzadku:)
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | animacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: