PROGRESO | WEBESTEEM | ART&DESIGN MAGAZINE 
Forum webesteem Strona Główna webesteem:forum

Regulamin | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Statystyki | Ostatnie tematy | RSS | Rejestracja | Profil | Skrzynka | Zaloguj

how2: czcionka normal+czcionka bold

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | typografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hxs

Od: 2004.02.18

PostWysłany: 2009.01.28 12:13    Temat postu: how2: czcionka normal+czcionka bold

Czy jest możliwe aby mając 2 pliki: np. jeden z czcionką ristwood organic normal a drugi z ristwood organic bold zainstalować tak w systemie aby była widoczna jako jedna czcionka ale z opcją wyboru normal albo bold?

System W.Vista. Instalowałem: <zainstaluj nową czcionkę> i teraz np. w psd widzę 2 osobne czcionki.
^
Odpowiedz z cytatem
helen

Od: 2006.01.02

PostWysłany: 2009.01.28 13:33    Temat postu:

O ile mi wiadomo, to zalezy od samego fontu (badz rodziny fontow) (compose suitcase/font family), a nie ustawien systemowych/PS-owych. Choc byc moze w viscie sie da:)
^
Odpowiedz z cytatem
hxs

Od: 2004.02.18

PostWysłany: 2009.01.28 15:50    Temat postu:

wiem już że dla czcionek pixelowych się nie da, natomiast jak z innymi ciekawe ?
^
Odpowiedz z cytatem
Piotr Sierżęga

Od: 2007.02.13

PostWysłany: 2009.01.31 19:50    Temat postu:

hxs napisał(a):
wiem już że dla czcionek pixelowych się nie da, natomiast jak z innymi ciekawe ?

Kwestia ustawień przy generowaniu fontu w Fontlabie lub Fontographerze.
^
Odpowiedz z cytatem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum webesteem Strona Główna | typografia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: